אודות
מוצרים
 
 

אודות

 
 

חברת א.ב.י.ל.י יבוא ושיווק בע"מ נוסדה בשנת 2005, כחברת בת של מ. מרקוביץ' סוכנויות בע"מ, והיא עוסקת ביבוא ובשיווק של שרפי פוליאסטר, סיבי-זכוכית, סיליקונים ופוליאוריטנים. חברת א.ב.י.ל.י יבוא ושיווק צומחת במהירות, והינה כיום ספקית שרפי הפוליאסטר המובילה בארץ - וזאת רק לאחר 3 שנות פעילות.

החברה מתמחה בתחום החומרים לתעשיית הפיברגלאס:
•    א.ב.י.ל.י משמשת כסוכן והמשווק הבלעדי של חברת ECE-BOYA מטורקיה, המייצרת שרפי פוליאסטר, ג'לקוטים, מקשים, מאיצים, פיגמנטים וצבעים לתעשיית העץ.
•    א.ב.י.ל.י משווקת גם חומרי הפרדה איכותיים מתוצרת SPECIALITY-PRODUCTS מארה"ב: HONYE-WAX, KANSTIC, גרגרי גרניט לתעשיית השיש היצוק תוצרת SAFAS הוותיק מארה"ב, סיבי זכוכית ועוד.

בנוסף, א.ב.י.ל.י משווקת שרפי סילוקונים ופוליאוריטנים לתבניות ולעוד שימושים, תוצרת חברת GLOBALCHIMICA מאיטליה, שמתמחה בייצור חומרים אלו החל משנת 1949.

המוטו שלנו
המוטו של חברת א.ב.י.ל.י הוא מתן שירות מסור וייעוץ אישי לכל לקוח, ובזכות גישה מסחרית ייחודית, ניסיון מסחרי עשיר וצוות עובדים מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה - הצליחה החברה לבסס עצמה ולתפוס מעמד נכבד בשוק המקומי.

מייסד החברה, מר מיכאל מרקוביץ', מכהן ביום כקונסול כבוד של בלגיה במחוז חיפה. הרקע של החברה, ההיסטוריה שלה, קשריה המסחריים ומעמדה הפיננסי - כל אלה מבססים את מעמדה כחברה מובילה בתחומה.

 

erco
 
GLOBALCHIMICA
 
אודות אבילי
 
EcoChem
 

SPECIALTY PRODUCTS CO

 
SISECAM
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר