אודות
מוצרים
 
 

אודות

 
 
חברת מ.א.ל.י מרקוביץ' יבוא ושיווק בע"מ נוסדה בשנת 2003, כחברת בת של מ.מרקוביץ' סוכנויות בע"מ, והיא עוסקת ביבוא ובשיווק של ציוד וחומרים לתעשיית היציקות הצנטריפוגליות, טיפולי שטח במתכות וגימור מתכות.

חברת מ.א.ל.י מרקוביץ' יבוא ושיווק מובילה בתחומה, וידועה בכל הארץ באיכות מוצריה ובשירות המסור שלה. החברה מתמחה בתחום החומרים והמכונות לתעשיית היציקות הצנטריפוגליות:
•    מ.א.ל.י משמשת כמשווקת הבלעדית בתעשיית הזמק מתוצרת חברת NYRSTAR מבלגיה.
•    מ.א.ל.י הינה המשווקת והסוכנת הבלעדית של חברת ATOS-BESANA מאיטליה, המייצרת מכונות ליציקה צנטריפוגלית, גומי לתבניות וכל חומרי העזר לתעשייה.
•    החברה מייצגת גם את CONIEX הספרדית, המייצרת תבניות גומי טבעי (קאוצ'ו).

בנוסף, מ.א.ל.י משווקת מכונות וחומרים לגימור מתכות: החברה הינה סוכנת בלעדית של חברת ROLLWASCH מאיטליה, שמייצרת מכונות לגימור מתכת בוויברציה, והן את המדיה למכונות אלה. החברה מייצגת גם את חברת OMSG מאיטליה, המתמחה בייצור מכונות התזה לניקוי מתכות (SHOT-BLAST).

המוטו שלנו
המוטו של חברת מ.א.ל.י הוא מתן שירות מסור וייעוץ אישי לכל לקוח, ובזכות גישה מסחרית ייחודית, ניסיון מסחרי עשיר וצוות עובדים מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה - הצליחה החברה לבסס עצמה ולתפוס מעמד נכבד בשוק המקומי.

מייסד החברה, מר מיכאל מרקוביץ', מכהן ביום כקונסול כבוד של בלגיה במחוז חיפה. הרקע של החברה, ההיסטוריה שלה, קשריה המסחריים ומעמדה הפיננסי - כל אלה מבססים את מעמדה כחברה מובילה בתחומה.
nyrstar
 
Atos Besana
 
CONIEX
 
ROLL WASCH
 
OMSG
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר