אודות

 
 
חברת מ. מרקוביץ' סוכנויות בע"מ נוסדה בשנת 1986 על ידי מיכאל מרקוביץ', המכהן עד היום כמנכ"ל החברה, והיא עוסקת ביבוא וביצוא של מתכות אל-ברזליות. חברת מ. מרקוביץ הינה המשווקת הגדולה ביותר של אבץ וסגסוגות אבץ בשוק המקומי.

החברה משמשת, במשך כ- 20 שנה, סוכן בלעדי של חברת UMICORE ZINC SA הבלגית, אשר התאחדה בשנת 2007 עם חברת ZINIFEX האוסטרלית, לחברה אחת בשם NYRSTAR המתמחה ביצורן ובשיווקן של מתכות אל-ברזליות. היא היצרן הגדול בעולם כיום של אבץ וסגסוגות אבץ למיניהן, והיא יצרן גדול גם של עופרת.

בנוסף, מייצגת מ. מרקוביץ' בישראל את NICKELMESH, יצרן שווייצרי של שרוולי ניקל והעוסק גם בסחר כלל-עולמי בתחום פסולת המתכת. במהלך שלושת השנים האחרונות, החברה עוסקת גם בסחר ובשיווק של סוגים שונים של סגסוגות אלומיניום, על ידי ייצוג של חברת ALCASA.

לחברת מ. מרקוביץ 2 חברות בת העוסקות בתחומים נוספים:
•    א.ב.י.ל.י יבוא ושיווק בע"מ - עוסקת בתחום שרפי הפוליאסטר, סיליקונים ופוליאוריטן.
•    מ.א.ל.י מרקוביץ' יבוא ושיווק בע"מ - עוסקת בתחום יציקות צנטריפוגליות במתכות ובתחום טיפולי השטח וגימור למתכות.

המוטו שלנו
המוטו של חברת מ. מרקוביץ' הוא מתן שירות מסור וייעוץ אישי לכל לקוח, ובזכות גישה מסחרית ייחודית, ניסיון מסחרי עשיר וצוות עובדים מיומן ובעל מוטיבציה גבוהה, הצליחה החברה לבסס עצמה ולתפוס מעמד נכבד, הן בשוק המקומי והן בשוק העולמי - ובמיוחד באירופה ובמזרח הרחוק.

הפעילויות המסחריות, הארגוניות והתעשייתיות הרב-גוניות של החברה, זיכו אותה בתעודת יצואן מוסמך מטעם משרד המסחר והתעשייה. מייסד החברה, מר מיכאל מרקוביץ', מכהן ביום כקונסול כבוד של בלגיה במחוז חיפה. הרקע של החברה, ההיסטוריה שלה, קשריה המסחריים ומעמדה הפיננסי - כל אלה מבססים את מעמדה כחברה מובילה בתחום המסחר במתכות אל-ברזליות.
 
nyrstar
 
ALCASA
 
NICKELMESH Switzerland
 
SULZER
 
אודות מרקוביץ
 
אודות מרקוביץ
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר